Головною гарантією нашої роботи є те, що  ми готові працювати «під ключ» без жодної попередньої оплати.

Тобто ми не попросимо Вас заплатити гроші наперед на відміну від інших юристів, навпаки – будемо вкладати свої гроші у ведення Вашої справи, а потім повернемо їх за рахунок відповідача – магазина, автодилера чи туристичної фірми.

У разі якщо ми не досягли результату, а результатом ми вважаємо зарахування суми відшкодування на Ваш банківський рахунок, то Ви не сплачуєте нам нічого, незалежно від витрат, які ми понесли по справі.

Оскільки ми не отримуємо від Вас жодної копійки до отримання відшкодування збитків і навіть ризикуємо власними грошима, то іншого найпереконливішого аргументу на користь співпраці з нами не існує.

Ви не несете жодних ризиків. За такої форми оплати гонорару для нас не може бути більшого стимулу, щоб добитися відшкодування збитків.

Наша компанія працює з 2007 року (наші сайти – www.fins.com.uawww.financelaw.com.ua, www.potop.com.ua), досвід більше 10 років – наша перевага. Ми цінуємо свою репутацію.

Працюємо виключно офіційно за договором, де фіксуються всі права та обов’язки сторін, а також порядок розрахунків. Тому будьте впевнені, що ніяких сюрпризів потім не виникне. При цьому обговоримо кожний пункт договорів, щоб між нами не виникало жодних непорозумінь. Оскільки ми завжди за прозорі відносини!

Варіанти оплати:

Варіант № 1

Ми повністю ведемо справу «під ключ» за власні кошти, а розрахунки – при досягненні нами позитивного результату: повернення грошей, заміни товару, стягнення штрафних санкцій. Це буде певна сума або відсоток від вартості товару та отриманих штрафних санкцій, а також судові витрати, що були понесені нами на ведення Вашої справи.

Варіант № 2

Ми підготуємо лише скаргу до органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів або претензію за узгодженням з Вами. Можлива підготовка двох документів та їх подача. Вартість кожного документа – 1000 гривень, вартість двох – 1500 гривень.

Варіант № 3

Ми підготуємо позовну заяву за наданими Вами матеріалами, проаналізуємо їх, надамо рекомендації. В разі необхідності підготуємо заперечення на відзив відповідача, проконсультуємо щодо лінії поведінки у процесі. Вартість – 3000 гривень, вартість кожної окремої додаткової консультації під час слухання справи – 500 гривень

Зв’яжіться з нами: